Zwycięstwo SP nr 4 w Turnieju BRD | Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Zwycięstwo SP nr 4 w Turnieju BRD

Klaudia Sieradzka / 30 kwietnia 2014

Tegoroczny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego obfitował w prawdziwie sportowe emocje do ostatnich chwil spotkania. Liczyła się profesjonalna technika jazdy rowerem i doskonała znajomość przepisów ruchu drogowego. O puchar zwycięzcy walczyło 29 drużyn. Niepokonane okazały się drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 4
w Mławie oraz Gimnazjum w Radzanowie.

W turnieju reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Mławie w składzie: Sylwia Bakuła, Patrycja Komanda, Mateusz Cichocki oraz Piotr Wolski odniosła duży sukces zajmując pierwsze miejsce. Drugą lokatę zajęła reprezentacja Radzanowa, na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Szkoły Podstawowej w Zawadach.

Zwycięskie drużyny wezmą udział w eliminacjach rejonowych, które odbędą się 16 maja
w Nowym Mieście. Finał powiatowy został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Mławie, Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie.