Udany udział mławskich kickboxerów w Mistrzostwach Polski | Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Udany udział mławskich kickboxerów w Mistrzostwach Polski

Agnieszka Puzio-Dębska / 05 marca 2024

W dniach 1-3 marca 2024 r. w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w wersji kick light w kategorii junior i senior.

W turnieju wzięło udział 416 zawodników z 91 klubów, a wśród nich dwóch zawodników Karwiński Team Mława  - juniorka Aleksandra Żuchowska i senior Kamil Krystkiewicz.

Kamil Krystkiewicz po 2 wygranych walkach (w 2 walce pokonał przed czasem złotego medalistę Mistrzostw Europy) w walce o finał po bardzo zaciętym pojedynku minimalnie przegrał z brązowym medalistą Mistrzostw Świata. Zdobył BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI.

Aleksandra Żuchowska w pierwszej walce dostała wolny los i przeszła do ćwierćfinału. Po bardzo zaciętym pojedynku ulega jak się okazało przyszłej Mistrzyni Polski. Ola została sklasyfikowana na 5 miejscu Mistrzostw Polski.

GRATULUJEMY! i życzymy kolejnych sukcesów!