Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Turniej piłkarski, artystyczne zmagania i…

Krzysztof Napierski / 28 października 2022

Na jesienną chandrę najlepsza zdrowa i twórcza aktywność. Wszystkich zachęcamy do kibicowania piłkarzom podczas Joker Mława Cup III i udziału w zajęciach biegowych, a najmłodszych – do spróbowania swoich sił w konkursie plastycznym.

Stowarzyszenie Joker Mława oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie zapraszają na Nocny Turniej Piłki Nożnej Joker Mława Cup III w piątek 28 października. – Liczymy na kolejną udaną imprezę piłkarską w Mławie. Zapowiada się fajna zabawa – komentuje Zbigniew Krystkiewicz, prezes Stowarzyszenia Joker Mława. Początek imprezy o godzinie 19:00. Szczegółowe informacje o wydarzeniu – TUTAJ.

We wtorek 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Wielu z nas wybierze się tego dnia odwiedzić groby swoich bliskich. Zachęcamy do zapoznania się z informacją o organizacji ruchu w Mławie i kursach Mławskiej Komunikacji Miejskiej tego dnia – TUTAJ.

W piątek 4 listopada upływa termin zgłaszania prac w konkursie „Świąteczna kartka od Burmistrza”. Wszystkich przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w artystycznych zmaganiach, zachęcamy do udziału – to już ostatni dzwonek! Szczegóły – TUTAJ.

Cały czas do wspólnego rekreacyjnego biegania (nie na wyścigi) w ramach spotkań z cyklu „Biegaj w Mławie” zachęca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie. Spotykamy się w soboty o 9:00 na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Mławie. Zajęcia są prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

oprac. KN