Świetny występ zawodników Karwiński Team Mława w Pucharze DFN | Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Świetny występ zawodników Karwiński Team Mława w Pucharze DFN

admin_vobacom / 04 grudnia 2023

W dniach 1 - 2grudnia 2023 r. w Bezledach odbył się turniej kickboxingu o PUCHAR DFN. W turnieju wystartowało 202 zawodników z 37 klubów z kraju i zagranicy. Wśród startujących było 5 kickboxerów z Karwiński Team Mława. Turniej okazał się wielkim sukcesem zawodników tej drużyny, którzy zdobyli 3 Puchary DFN, srebrny i brązowy medal.

Aleksandra Żuchowska - juniorka, startująca w kat.wag. 55 kg stoczyła 2 pojedynki, pokonując obie rywalki. Warto dodać, że pierwsza rywalka to brązowa medalistka Pucharu Świata.

Drugi Puchar DFN zdobył kadet młodszy Gabriel Golian - kat. wag. 37kg. Gabryś pokonał 3 przeciwników, 2 zawodników z Litwy i w finale zawodnika z Biskupca.

Kolejny, 3 Puchar DFN zdobył Olaf Subocz, kadet starszy kat. wag. 57kg.Olaf miał najdłuższą drogę, bo musiał stoczyć 4 pojedynki. Subocz to bardzo silnie bijący zawodnik, co pokazał pokonując 3 rywali przed czasem - silnymi ciosami na tułów, 4 rywala  Olaf pokonał na punkty.

Srebrny medal wywalczył kadet starszy Aleksander Kuczalski - kat. wag. 42 kg. Olek pokonał zawodnika z Nowej Soli, skutecznie rewanżując się za poprzedni turniej. W finale, po bardzo wyrównanym pojedynku Kuczalski ulega na punkty zawodnikowi z Armenii. B

Brązowy medal z turnieju przywozi Patrycja Ćwiklińska, kadetka starsza 50kg.  W walce o finał prowadziła i była bliska szczęścia, jednak zabrakło trochę kondycji i ostatecznie uległa nieznacznie rywalce.

To świetne zakończenie sezonu dla Karwiński Team Mława i napawające optymizmem na przyszły sezon - dodaje trener Mirosław Karwiński.

materiał i zdjęcia: Mirosław Karwiński, Karwiński Team Mława