Święta, święta, a po świętach… uczta dla melomanów i kolejka! | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Święta, święta, a po świętach… uczta dla melomanów i kolejka!

Krzysztof Napierski / 29 marca 2024

Poświąteczny tydzień przyniesie nie lada gratkę dla melomanów – w mławskiej szkole muzycznej zostanie rozstrzygnięty XII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Zdzisława Skwary. A w sobotę 6 kwietnia ruszy Mławska Kolejka Turystyczna. Zapraszamy!

Od czwartku 4 do soboty 6 kwietnia w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie będą trwać drugi i trzeci etapy XII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Zdzisława Skwary. Bieżące informacje o wydarzeniu i jego uczestnikach są sukcesywnie publikowane TUTAJ.

W sobotę 6 kwietnia kursy do pokazowej zagrody żubrów przy ul. Krajewo rozpoczyna Mławska Kolejka Turystyczna. Pierwszy planowany odjazd – o godz. 10:00 z parkingu autobusowego przed centrum handlowym Stacja Mława. Kolejka pomieści maksymalnie 40 osób, natomiast czas przejazdu wyniesie ok. 25-30 minut. Więcej szczegółów – TUTAJ.

Klub Zgrana Mława zaprasza na Planszówkowe Piątki – cykliczne spotkania w Miejskim Domu Kultury w Mławie dedykowane miłośnikom gier planszowych. Przyjść może każdy, bez względu na wiek, po uprzednim zapisaniu się pod nrem tel. 23 654 35 85 (liczba miejsc ograniczona). Spotkania rozpoczynają się o godz. 17:00.

Cały czas do wspólnego rekreacyjnego biegania (nie na wyścigi) w ramach spotkań z cyklu „Biegaj w Mławie” zachęca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie. Treningi są organizowane w soboty o 9:00 na powietrzu lub w obiektach zamkniętych – o miejscu najbliższego spotkania organizatorzy informują TUTAJ. Zajęcia są prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

oprac. KN

fot.: PSM w Mławie