Sprawozdanie budżetowe za 2023 rok już na stronie „Na co idą moje pieniądze” | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Sprawozdanie budżetowe za 2023 rok już na stronie „Na co idą moje pieniądze”

Krzysztof Napierski / 03 kwietnia 2024

Na platformie „Na co idą moje pieniądze”, gdzie można się zapoznać z planowanymi dochodami i wydatkami Miasta Mława, opublikowano właśnie sprawozdanie budżetowe za 2023 rok.

Sprawozdanie jest dostępne TUTAJ. Każdy może w nim sprawdzić m.in., ile wyniosły w 2023 roku dochody i wydatki miasta (z podziałem na ich poszczególne źródła i cele), jaka część podatku PIT odprowadzonego przez mławian zasiliła budżet miasta, a także – korzystając ze specjalnego kalkulatora – obliczyć, jaka kwota z własnej kieszeni danej osoby była przeznaczana co miesiąc na oświatę i wychowanie, transport i łączność, gospodarkę komunalną i ochronę środowiska, kulturę i ochronę dziedzictwa narodowego, pomoc społeczną, administrację publiczną, kulturę fizyczną, gospodarkę mieszkaniową oraz inne działania podejmowane przez Miasto Mława.

Z kolei TUTAJ można sprawdzać aktualizowane na bieżąco (po zmianach uchwały budżetowej podejmowanych na kolejnych sesjach Rady Miasta Mława) plany odnośnie do dochodów i wydatków Miasta Mława w poszczególnych działach budżetowych w 2024 roku. Zachęcamy do korzystania ze strony!

KN / KSM