Wielkość czcionki

Tłumacz Migam.org

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Prosimy ograniczyć wizyty w urzędzie

Magdalena Grzywacz / 24 stycznia 2022

Urząd Miasta Mława ze względu na konieczność bezpośredniej obsługi interesantów pozostaje otwarty. Prosimy jednak o ograniczenie wizyt w urzędzie do minimum.

W związku ze wzmożoną transmisją koronawirusa i jego nowych odmian na terenie Polski oraz wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów wprowadzającego pracę zdalną w administracji publicznej, prosimy klientów Urzędu Miasta Mława o ograniczenie do minimum bezpośredniego kontaktu z urzędnikami. Przypominamy, że większość spraw można załatwić zdalnie – korzystając z poczty elektronicznej lub platformy ePuap. Do Państwa dyspozycji są także telefony – wykaz adresów e-mail i numerów telefonów do wydziałów jest dostępny TUTAJ.

Procedury postępowania w różnych sprawach są opisane w Biuletynie Informacji Publicznej, w zakładce Poradnik Interesanta – TUTAJ

Deklaracje w sprawie opłaty za gospodarowanie odpadami w pliku edytowanym PDF są dostępne TUTAJ.  Wypełnione deklaracje w wersji elektronicznej można przesłać do Urzędu Miasta Mława korzystając z platformy ePuap. W wersji papierowej – wydrukowane i podpisane – można przesyłać tradycyjna pocztą (Urząd Miasta Mława, ul. Stary Rynek 19; 06-500 Mława) lub składać w kancelarii Urzędu Miasta Mława na parterze ratusza.

MG/RP UMM