Nominacje w kategorii Dzieci i Młodzicy 2017 | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Nominacje w kategorii Dzieci i Młodzicy 2017

Cezary Lewandowski / 15 lutego 2018

Prezentujemy poniżej nominacje w kategorii Dzieci i Młodzicy 2017 roku. Dziewięciu zawodników wytypowały kluby do rywalizacji o zaszczytny tytuł w następujących dyscyplinach sportowych - piłka nożna, lekkoatletyka, teakwondo. O miejscu w ostatecznej klasyfikacji zadecyduje suma punktów zdobytych w głosowaniu kibiców za pośrednictwem strony www.mlawa.pl, głosowaniu dziennikarzy sportowych oraz głosowaniu członków Mławskiej Rady Sportu. Głosujmy!

 A 1

Patryk Bedra

Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna, Mławski Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława


Patryk w 2017 roku zajmował bardzo dobre miejsca w zawodach rangi wojewódzkiej
i ogólnopolskiej zarówno indywidualnie jak i w reprezentacji województwa mazowieckiego. Jest zawodnikiem sumiennym, zawsze skoncentrowanym i bardzo pracowitym. Jego osiągnięcia to: I miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Dzieci U-12 i U-14 w Teresinie Programu „Lekkoatletyka dla Każdego!", II miejsce w biegu na 60 m. w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Dzieci U-12 i U-14, II miejsce w eliminacjach woj. mazowieckiego „NESTLE CUP" - Czwórbój Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych oraz I miejsce w klasyfikacji drużynowej w Ogólnopolskich Halowych Zawodach Programu „Lekkoatletyka dla Każdego!" w Toruniu.

 

A 2

Wiktor Bryks

Miejski Klub Sportowy Mławianka Mława


Wiktor jest zawodnikiem MKS Mławianka Mława U14. Jest piłkarzem sumiennym, zdyscyplinowanym oraz utalentowanym. Jako prawie 13 letni piłkarz w sezonie rozegrał blisko 60 spotkań, gdzie został wybierany najlepszym zawodnikiem w Ogólnopolskich Turniejach Piłkarskich. W roku 2017 został powołany do kadry polski Polish Soccers Skills U 13 z grupy wyselekcjonowanych zawodników. W sezonie 2017 awansował z zespołem MKS Mławianki Mława do pierwszej ligi mazowieckiej U 14. Jest zawodnikiem stale podnoszącym swoje umiejętności piłkarskie.

 

A 3

Gabriela Goschorska

Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna, Mławski Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława


Gabrysia w 2017 roku zajęła bardzo dobre, wysokie miejsca w zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej, zarówno indywidualnie jak i w reprezentacji woj. Mazowieckiego. Jej sportowy charakter pomaga jej w codziennych treningach i w zdobywaniu osiągnięć sportowych. Gabrysia w 2017 roku między innymi wywalczyła: II miejsce w skoku o tyczce dziewcząt w XXII Festiwalu Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana w Gdyni, III miejsce w biegu na 60 m. w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Dzieci U-12 i U-14 w Teresinie Programu „Lekkoatletyka dla Każdego!", II miejsce w rzucie piłeczką palantową w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Dzieci U-12 i U-14, I miejsce w eliminacjach woj. mazowieckiego „NESTLE CUP" - Czwórbój Lekkoatletyczny Szkół oraz I miejsce w klasyfikacji drużynowej jako Województwo Mazowieckie w Ogólnopolskich Halowych Zwodach Programu „Lekkoatletyka dla Każdego!" w Toruniu.

 

A 4

Aleksandra Han

Akademia Sztuk Walk SENSHI


Aleksandra od 2 lat jest zawodniczką Akademii Sztuk Walk SENSHI, gdzie trenuje Taekwondo. Jako zawodniczka zadebiutowała w Mistrzostwach Polski w Taekwondo ITF w Halinowie. W walkach semi i light contact startowała z zawodniczkami z dużo większym bagażem doświadczeń w zawodach sportowych. Mimo to w klasyfikacji generalnej kadetów zajęła trzecie miejsce.

 

A 5

Adam Jaroszewski

Akademia Sztuk Walk SENSHI


Adam od dwóch lat trenuje Taekwondo pod okiem trenera Artura Możdżonka. Ciężka praca na treningach doprowadziła go do zdobycia kilku medali na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, jak i wojewódzkim. W Pucharze Europy w Kickboxingu organizowanego przez Polską Federację Kickboxingu zajął pierwsze miejsce oraz trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Taekwondo ITF.

 

A 6

Konrd Kuciński

Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna, Mławski Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława


Konrad jest zawodnikiem sumiennym, koleżeńskim, bardzo dokładnym, opanowanym
i zdyscyplinowanym W 2017 roku między innymi zajął: I miejsce w eliminacjach woj. mazowieckiego „NESTLE CUP" oraz X miejsce w Ogólnopolskim Finale „NESTLE CUP" – Czwórbój Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych Programu „Lekkoatletyka dla Każdego!", I miejsce w klasyfikacji drużynowej jako Województwo Mazowieckie w Ogólnopolskich Halowych Zwodach Programu w Toruniu, IV miejsce w skoku w dal oraz IV miejsce w biegu na 60 m w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Dzieci U-12 i U-14 w Teresinie.

 

A 7

Lena Loroch

Akademia Sztuk Walk SENSHI


Lena to zawodniczka, która karierę w Taekwondo rozpoczęła rok temu. Już na swoich pierwszych zawodach zdobyła Vice Mistrzostwo Polski w technikach specjalnych w swojej kategorii oraz czwarte miejsce w walkach soft kalaki. Pomimo młodego wieku jest bardzo ambitną i skrupulatną zawodniczką.

 

A 8

Nikodem Rogowski

Miejski Klub Sportowy Mławianka Mława


Nikodem urodził się w marcu w 2009 roku i jest zawodnikiem reprezentującym Akademię Piłkarską Mławianki Mława. Choć ma dopiero 9 lat na co dzień trenuje i gra w starszej drużynie 2007 prowadzonej przez Huberta Lemanka. Od 2018 roku jest reprezentantem kadry Ciechanowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej rocznik 2008 oraz został powołany do kadry Polski Polish Soccers Skills, z którą w czerwcu wyjedzie do Holandii na serię meczów z drużynami NAC Braga, Excesior Rotterdam czy PSV Eindhoven.

 

A 9

Kacper Woźniak

Akademia Sztuk Walk SENSHI


Kacper trenuje Taekwondo ITF w klubie SENSHI. Mimo niskiego stopnia w Taekwondo jest zawodnikiem bardzo utytułowanym i utalentowanym. Może pochwalić się osiągnięciami na zawodach szczebla ogólnopolskiego oraz wojewódzkiego. W Mistrzostwach Polski Taekwondo ITF organizowanych przez Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF zajął trzecie miejsce, w zawodach Pucharu Europy w Kickboxingu organizowanego przez Polską Federację Kickboxingu również trzecie.