Już jest majowy numer "Informatora Miejskiego" | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Już jest majowy numer "Informatora Miejskiego"

Urszula Adamczyk / 11 maja 2023

Do mieszkańców Mławy w tym tygodniu trafi najnowszy numer "Informatora Miejskiego". Piszemy w nim m.in. o niższych opłatach za śmieci, które będą obowiązywać od połowy roku, o Franconville, naszym nowym mieście partnerskim czy o planowanej na terenie MOSiR-u inwestycji, jaką jest budowa pumptracka i skateparku. Zachęcamy również do lektury wywiadów - z burmistrzem Sławomirem Kowalewskim, z Tadeuszem Stabachem - Mławianinem Roku 2022 oraz z Markiem Jóźwiakiem, byłym zawodnikiem Mławianki Mława.

Podsumowujemy również wydarzenia, które odbyły się w mieście – Jajobranie, Joker Cup, uroczyste nabożeństwo Gorzkich Żali czy pływackie imprezy.
Przypominamy – gazeta jest kolportowana do domów, jednak ze względu na nakład (10 000 egz.) nie wszędzie trafia co miesiąc. Aktualne numery „Informatora Miejskiego” są zawsze wykładane w ratuszu oraz jednostkach miasta (obecnie MDK i MOSiR, biblioteka i muzeum są nieczynne ze względu na modernizację). Gazeta w wersji elektronicznej jest dostępna na stronie internetowej miasta: www.mlawa.pl – do pobrania poniżej.

 

Do pobrania