Już dzisiaj promocja projektów złożonych do Mławskiego Budżetu Obywatelskiego | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Już dzisiaj promocja projektów złożonych do Mławskiego Budżetu Obywatelskiego

Agnieszka Puzio-Dębska / 17 sierpnia 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego autorzy projektów złożonych do Mławskiego Budżetu Obywatelskiego omawiać będą swoje propozycje, jednocześnie zachęcać do głosowania. Spotkanie zostało zaplanowane w dniu 16 sierpnia (środa) o godz. 16.30 w Sali na Piętrze Miejskiego Domu Kultury.

Złożone wnioski zostały sprawdzone pod względem formalnym oraz merytorycznym. Po uzgodnieniach z wnioskodawcami cztery projekty zostały zarekomendowane do poddania pod głosowanie. Opisy projektów, zgodnie z harmonogramem Mławskiego Budżetu Obywatelskiego zostaną podane na stronie www.mlawa.pl w środę, 16 sierpnia. Tego dnia rozpocznie się również głosowanie na wybrane projekty. Głosować będzie można na udostępnionych formularzach. Przypominamy, że każdy mieszkaniec naszego miasta może oddać tylko jeden głos na wybrany projekt.

Zakończenie głosowania zaplanowano na 15 września. Po tym terminie karty do głosowania zostaną sprawdzone pod względem poprawności oraz policzone. 11 października podane zostaną wyniki głosowania.