Jeden punkt po meczu z Victorią Sulejówek | Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Jeden punkt po meczu z Victorią Sulejówek

Agnieszka Puzio-Dębska / 13 listopada 2023

Piłkarze Mławianki sięgnęli po kolejny punkt w rozgrywkach trzeciej ligi. W Sulejówku stoczyli niezwykle zacięty bój z tamtejszą Victorią. Ostatecznie wymiana ciosów zakończyła się remisem 1:1.

Wszystko co najważniejsze w piątkowej rywalizacji miało miejsce w drugiej połowie. W 68. minucie nasi gracze objęli prowadzenie. Dośrodkowanie Adama Stefańskiego zamknął Jakub Tworek, wpychając piłkę do bramki.

Niestety skromnej przewagi nie udało się dowieźć do końca. Tuż przed końcem rywalizacji gospodarze wywalczyli rzut karny za zagranie ręką Ivana Hurenko. Norbert Florczak wybronił uderzenie z jedenastu metrów Konrada Rudnickiego. Jednak wobec dobitki Juliana Świątka okazał się już bezradny.

Victoria Sulejówek – Mławianka Mława 1:1 (0:0)
Mławianka: Florczak -  Kurowski, Komorowski,  Markowicz, Hurenko,  Powązka (71. Olczak), Tworek (90. Pragacz), Hreben,  Karwowski, Stefański,  Pacholec (60. Karol)"

materiał nadesłany od Miejskiego Klubu Sportowego Mławianka Mława (zdjęcia: Bogdan Jakubowski)