Gratka dla miłośników Zeppelinów i… Rekinów! | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Gratka dla miłośników Zeppelinów i… Rekinów!

Krzysztof Napierski / 23 lutego 2024

W najbliższych dniach zapraszamy do Mławy na koncert zespołu Zeppelinians oraz trzynastą edycję turnieju Rekiny Futbolu. Cały czas dostępne są dla zainteresowanych Planszówkowe Piątki, lodowisko i spotkania z cyklu Biegaj w Mławie.

W piątek 23 lutego o godz. 19:00 w kinie Kosmos koncert z muzyką legendarnej grupy LED ZEPPELIN w wykonaniu zespołu Zeppelinians, który jest obecnie uznawany za jeden z najlepszych tego typu w Europie. Koncert odbędzie się w ramach trasy FLIGHT OVER POLAND 2024. Szczegóły – TUTAJ.

Ponownie, jak co roku w pierwszy weekend marca, do Mławy zjadą harcerze z całej Polski na turniej piłki nożnej – Rekiny Futbolu – Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej Związku Harcerstwa Polskiego w Halowej Piłce Nożnej. Wydarzenie jest organizowane po raz 13. Jego organizatorem jest Hufiec ZHP Mława. Mecze będą rozgrywane w trzech miejscach na terenie Mławy: w Mławskiej Hali Sportowej oraz w salach przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz przy Szkole Podstawowej nr 6. Szczegółowe informacje – TUTAJ.

Klub Zgrana Mława zaprasza na Planszówkowe Piątki – cykliczne spotkania w Miejskim Domu Kultury w Mławie dedykowane miłośnikom gier planszowych (pierwsze z nich odbyło się 5 stycznia – na zdj.). Przyjść może każdy, bez względu na wiek, po uprzednim zapisaniu się pod nrem tel. 23 654 35 85 (liczba miejsc ograniczona). Spotkania rozpoczynają się o godz. 17:00.

Do końca lutego na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie jest do dyspozycji mieszkańców i odwiedzających nasze miasto gości kryte lodowisko. Od poniedziałku do piątku zapraszamy w godzinach 14.00-21.00, w weekendy, dni wolne, ferie i święta od 9.00 do 21.00. Szczegóły – TUTAJ.

Cały czas do wspólnego rekreacyjnego biegania (nie na wyścigi) w ramach spotkań z cyklu „Biegaj w Mławie” zachęca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie. Treningi są organizowane w soboty o 9:00 na powietrzu lub w obiektach zamkniętych – o miejscu najbliższego spotkania organizatorzy informują TUTAJ. Zajęcia są prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

oprac. KN