ETM 2023. Zagraliśmy bez prądu | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

ETM 2023. Zagraliśmy bez prądu

Krzysztof Napierski / 20 września 2023

Puzzle, domino, planszówki edukacyjne i logiczne – uczestnicy niedzielnego turnieju „Zagraj bez prądu” zorganizowanego w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności 2023 mieli w czym wybierać. I – co widać na zdjęciach – świetnie się bawili!

Do gry bez prądu – czyli w oderwaniu od komputerów, telefonów i innej elektroniki – zachęcały 17 września 2023 r. w parku przy minitężni na Wólce panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie. Dla uczestników – w przeważającej liczbie młodzieży szkolnej – miały gadżety przekazane na tę okazję przez Ministerstwo Infrastruktury: koszulki, notesy, pojemniki na kanapki i pokrowce na telefon. Wszystkim dziękujemy za świetną wspólną zabawę!

Europejski Tydzień Mobilności to sztandarowa kampania Komisji Europejskiej na rzecz podnoszenia świadomości na temat zrównoważonej mobilności w miastach. Promuje zmianę zachowań na rzecz aktywnej mobilności, transportu publicznego i innych czystych, inteligentnych rozwiązań transportowych. W tym roku przebiega pod hasłem „Oszczędzaj energię”. Koordynatorem kampanii na terenie Polski jest Ministerstwo Infrastruktury.

Więcej zdjęć na profilu facebookowym Miasto Mława.

KN / KSM

fot.: Beata Rudzińska / MDK

Mobility Action