Wielkość czcionki

Tłumacz Migam.org

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Dworzec zintegrowany dłużej otwarty

Magdalena Grzywacz / 30 listopada 2021

Od 1 grudnia na dworcu zintegrowanym są czynne kasy. Można w nich kupować bilety na autobusy – zarówno  dalekobieżne, jak i te, kursujące po naszym powiecie. Koleje Mazowieckie poinformowały, że z uwagi na procedury związane z uruchomieniem nowej kasy na Stacji Mława przewidywane jest kilkudniowe opóźnienie w otwarciu okienka biletowego dla osób podróżujących pociągami.

W połowie listopada 2021 udostępniliśmy dla podróżnych dworzec zintegrowany Stacja Mława przy Alei Świętego Wojciecha. Dworzec jest otwarty dla podróżnych od poniedziałku do soboty, w dni robocze od 5:00 do 22:00, w soboty – od 5:00 do 18:00.

Na dworcu są zlokalizowane:

  • Kasa Kolei Mazowieckich, w której będzie można zakupić bilety na pociągi podmiejskie i dalekobieżne.
  • Kasa Fabisiakprzewozy.pl, w  można kupić bilety na trasy w powiecie mławskim.
  • Kasa do sprzedaży biletów na połączenia krajowe i międzynarodowe, w której można kupić bilety m.in. przewoźników: FlixBUS, PKS, SINDBAD.
  • Biuro Strefy Płatnego Parkowania na I piętrze.

Od 26 listopada w biurze SPP można kupić bilety na autobusy Mławskiej Komunikacji Miejskiej. Biuro jest czynne w poniedziałki od 9.00 do 17.00 oraz od wtorku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Bilety na MKM-ki można nadal kupować także u kierowców w autobusach.

KSM