To były piękne dni... uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w SP nr 4  | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

To były piękne dni... uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w SP nr 4 

Agnieszka Puzio-Dębska / 27 czerwca 2024

21 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Mławie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. W ten piękny, pogodny dzień Społeczność SP4 spotkała się po raz ostatni przed wakacjami, aby wspólnie świętować tę chwilę, na którą uczniowie czekali z niecierpliwością. Dla Absolwentów był to ostatni dzień w murach szkoły, która kształciła ich od najmłodszych lat. Klasy ósme przekazały opiekę nad sztandarem szkoły nowemu pocztowi, który zobowiązał się godnie reprezentować placówkę podczas uroczystości.

Tytuł Złotego Absolwenta w roku szkolnym 2023/24 został przyznany Ksaweremu Beniuk, uczniowi klasy 8a, wyróżniającemu się wzorowym zachowaniem i bardzo wysokimi wynikami w nauce, a także pracą na rzecz klasy i szkoły i osiągnięciami w konkursach na przestrzeni lat. Dyrekcja wraz z wychowawcami wręczyli uczniom nagrody za wysokie wyniki w nauce, 100% frekwencję na zajęciach lekcyjnych oraz za wybitne osiągnięcia sportowe.

Społeczność Uczniowska, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców złożyli na ręce pani Dyrektor Joanny Wyszkowskiej podziękowania za wieloletnie sprawowanie funkcji Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych nr 2. Był to moment pełen emocji i wzruszenia, oraz dobrego słowa skierowanego do zebranych na uroczystości.

Radości, ale także wzruszenia nie kryli uczniowie klasy ósmej, którzy usłyszeli ciepłe słowa pożegnania od młodszych koleżanek i kolegów. Ich piękne dni w "Czwórce" dobiegły końca, ale przed nimi całe mnóstwo kolejnych, w szkołach do których będą uczęszczać. W wakacyjnych nastrojach udaliśmy się do domów na zasłużony odpoczynek.

Do zobaczenia we wrześniu!

Więcej na stronie szkoły TUTAJ i profilu FB TUTAJ