9 czerwca 2026 r. odbyło się rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu „Bystry Lew”, w którym Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 2 reprezentowali: Michał Mastalski i Tymon Adamski z grupy „Słoneczka” oraz Witold Windyga z grupy „Jeżyki. Chłopcy wykazali się bardzo dużą wiedzą, umiejętnością logicznego myślenia, spostrzegawczością oraz doskonałą współpracą w zespole. Z zaangażowaniem wykonywali konkursowe zadania, prezentując wysoki poziom przygotowania i szeroki zakres wiadomości. Ich wysiłek, wytrwałość i umiejętności zostały docenione przez jury, a drużyna zajęła II miejsce.
Serdecznie gratulujemy przedszkolakom z MPS 2 osiągniętego sukcesu oraz dziękujemy za godne reprezentowanie przedszkola.
Życzymy chłopcom dalszego rozwijania swoich talentów, wielu sukcesów oraz niegasnącej ciekawości świata.
Więcej zdjęć pod linkiem TUTAJ.