Nie lej wody – zdobądź nagrody! Uwaga - konkurs! | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Nie lej wody – zdobądź nagrody! Uwaga - konkurs!

Magdalena Grzywacz / 02 kwietnia 2019

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków "WOD-KAN" Sp. z o. o. w Mławie zaprasza chętne dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Natura dla wody”.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie rysunku lub plakatu promującego Światowy Dzień Wody. Konkurs w tym roku przebiega pod hasłem „Natura dla wody”. Ideą tego wydarzenia jest uświadomienie odbiorcom, jak ważne jest oszczędzanie i dbałość o wspólne dobro, jakim jest woda.

Technika wykonania prac jest dowolna (akwarela, pastele, plakatówka, wycinanka, kredki, techniki mieszane, itp.). Prace powinny być wykonane w formacie A4, w orientacji pionowej lub poziomej. Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych, klas I-V.

Prace należy nadsyłać w zaklejonej kopercie na adres organizatora z dopiskiem: „Konkurs na rysunek, plakat promujący Światowy Dzień Wody”, lub przynosić bezpośrednio do Zakładu „Wod-Kan” Sp. z o. o. w Mławie przy ul. Płockiej 106. Prace można składać w sekretariacie - pokój nr 10 - do godziny 15:00 w piątek 5 kwietnia 2019 r. Laureatom zostaną przyznane nagrody rzeczowe za trzy pierwsze miejsca (organizator przewiduje także nagrody pocieszenia!).

Konkurs organizowany jest w ramach kampanii społecznej „Nie lej wody” organizowanej przez Burmistrza Miasta Mława oraz Prezesa WOD-KAN Sp. z o.o. TUTAJ przeczytasz szczegóły na temat konkursu.