Mikołajkowa Przedszkoliada w Mławskiej Hali Sportowej | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Mikołajkowa Przedszkoliada w Mławskiej Hali Sportowej

Krzysztof Napierski / 24 listopada 2023

Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski – patron wydarzenia – zaprasza na organizowaną przez Stowarzyszenie Activ Life w Mławskiej Hali Sportowej Mikołajkową Przedszkoliadę. W środę 29 listopada 2023 r. między godz. 10:00 a 12:00 dzieci będą miały do dyspozycji szereg stoisk związanych z aktywną rekreacją i profilaktyką. To doskonała okazja nie tylko do dobrej zabawy, ale przede wszystkim porcji zdrowego ruchu.

Mikołajkowa Przedszkoliada jest adresowana do dzieci w wieku 5 lat. Dla uczestników wydarzenia będą dostępne stoiska baby football, straży pożarnej, policji, MKS-u Mławianka Mława, malowania twarzy oraz profilaktyczne „Mądra Sowa – trzeźwa głowa” z dużą grą planszową. Spotkanie i wszystkie przewidziane w jego ramach aktywności nie będą związane z rywalizacją. Wszystkie biorące w nim udział dzieci otrzymają mikołajkowe prezenty.

Organizatorem wydarzenia, które objął swoim patronatem Burmistrz Miasta Mława, jest Stowarzyszenie Activ Life, natomiast współorganizatorami – Miasto Mława, Mławska Hala Sportowa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie. Zapraszamy!

KN / KSM

il.: MHS