Aktualny rozkład jazdy autobusów MKM | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Aktualny rozkład jazdy autobusów MKM

Magdalena Grzywacz / 07 listopada 2022

Tu zawsze znajdą Państwo aktualny rozkład jazdy MKM Mława. Jak kursują autobusy Mławskiej Komunikacji Miejskiej – oficjalny Informator dla Pasażerów. Przypominamy, że posiadacze Karty Mławiaka mogą korzystać z Mławskiej Komunikacji Miejskiej bez dodatkowych opłat. Na naszej stronie zamieszczamy szczegółowy rozkład jazdy oraz informacje o zmianach w kursowaniu autobusów wszystkich czterech linii MKM.

Mławska Komunikacja Miejska MKM Mława: aktualny rozkład jazdy dla Pasażerów

Autobusy MKM Mława to nowoczesne i wygodne pojazdy, kursujące po ulicach Mławy od 2014 r. Obecnie do dyspozycji Pasażerów pozostają cztery linie: 1, 2, 3, 4. Dokładny przebieg tras poszczególnych autobusów można sprawdzić na naszej stronie. Mławska Komunikacja Miejska umożliwia szybkie i komfortowe przemieszczanie się pomiędzy odległymi dzielnicami Mławy. Dla Mławian posiadających Kartę Mławiaka przejazdy są bezpłatne.

Udostępniamy Państwu obowiązujący rozkład jazdy MKM Mława, a także bieżące aktualności na tematy, związane z kursowaniem autobusów. Tutaj można sprawdzić, które linie dojeżdżają na dworzec autobusowy na Wólce oraz poszczególne osiedla, jak Śródmieście, Piekiełko czy Krajewo. Jesteśmy przekonani, że kursujące po mieście Mława autobusy MKM spełnią Państwa oczekiwania względem Komunikacji Miejskiej. W celu sprawdzenia godzin odjazdów autobusów z wybranych przystanków, zachęcamy do pobrania rozkładów jazdy, dostępnych online.