Mława[0]

Opublikowane na: Mława (www.mlawa.pl)

Autor: Krzysztof Napierski


Joker Mława Cup 35+ – Mistrzostwa Mazowsza Oldboy w Futsalu

Publikowane od

Stowarzyszenie Joker Mława, Stowarzyszenie FLY HIGH wraz z Dyrektorami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie i Mławskiej Hali Sportowej serdecznie zapraszają do wspólnego wspierania zawodników podczas turnieju piłkarskiego Joker Mława Cup, który odbędzie się w sobotę 18 marca na obiektach Mławskiej Hali Sportowej. Tym razem zaplanowano zmagania młodzieży w wieku 14-20 lat oraz zawodników oldboy 35+.

Głównym celem imprezy jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych, ogólna mobilizacja do uprawiania sportu a także szeroko rozumiana integracja środowiska lokalnego. Patronat honorowy nad zawodami objęli Burmistrz Miasta Mława, Pan Sławomir Kowalewski i Starosta Mławski, Pan Jerzy Rakowski.

W godzinach od 12.00 do 17.00 odbędzie się „Turniej dzikich drużyn” dla uczniów szkół średnich. Wstępnie udział zgłosiło już 6 drużyn, a kilka kolejnych wyraziło zainteresowanie udziałem. Od godziny 17.00 odbędzie się turniej główny. W godzinach od 17.00 do 22.00 zaplanowane są mecze fazy pucharowej, które rozgrywane będą na dwóch halach (MHS i hala przy ulicy Zuzanny Morawskiej). Ok. godziny 22.00 rozpoczynamy fazę pucharową. Organizatorzy planują podsumować zawody i wręczyć nagrody ok. godziny 23.30.

Już dziś potwierdzonych mamy do gry 14 zespołów, w tym ekipy z Torunia, Ostrołęki, Włocławka, Szczytna, Płońska, Przasnysza, Ciechanowa, Żuromina, Baboszewa i Raciąża. Honoru Mławy będą broniły lokalne zespoły: Oldboy Mława, Joker Mława Oldboy, Body Club, Czterdziestka i Gmina Wieczfnia Kościelna. Liczymy, że w sumie w zawodach weźmie udział ok. 16-20 zespołów.

W godzinach od 18.00 do 22.00 zaplanowano szereg imprez towarzyszących. Na bocznym sektorze odbędą się animacje dla najmłodszych oraz szereg konkursów sprawnościowych. Do wygrania jak co roku nagrody specjalne w postaci tzw. Turbo Jokerów oraz wiele cennych nagród. Rzeczowych. Przygotowaniem zabaw i animacji zajmą się harcerki z Hufca ZHP Mława z drużyny „Blind”. 

Od godziny 20.00 zaplanowano ciepły posiłek dla wszystkich zawodników i zaproszonych gości w postaci bufetu.

Organizacja wydarzenia wspierana jest ze środków z budżetu Miasta Mława oraz budżetu Powiatu Mławskiego w ramach otwartych konkursów dotyczących wspierania upowszechniania kultury fizycznej. Dodatkowymi partnerami i sponsorami są: firmy: Budownictwo Pietrzak, Zakłady Mięsne Peklimar, Piekarnia i Cukiernia Szczepkowscy oraz Gmina Wieczfnia Kościelna. Patronat medialny nad zawodami objęły portale „Nasza Mława” i „Codziennik Mławski”.

 „W imieniu wszystkich organizatorów gorąco zapraszam do udziału w wydarzeniu. Jak co roku zaplanowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Mamy nadzieję, że uda nam się odrodzić tradycję organizowania fajnych, dużych zawodów oldboy w Mławie. Cieszę się, że w organizację turnieju zaangażowało się kilka instytucji oraz koledzy ze Stowarzyszenia Oldboy Mława. Wspólnie zawsze łatwiej jest zrobić fajny event” – mówi Zbigniew Krystkiewicz, Prezes Stowarzyszenia Joker Mława.

Termin:  18 marca 2023, sobota (od godz.: 12.00) 

Miejsce: Mławska Hala Sportowa

Sponsorzy i Partnerzy:

 • Miasto Mława
 • Starostwo Powiatowe w Mławie
 • Gmina Wieczfnia Kościelna
 • Zakłady Mięsne Peklimar
 • Piekarnia i Cukiernia Szczepkowscy
 • Budownictwo Pietrzak

Harmonogram Turnieju:

 • 12.00 – 17.00 – Turniej Dzikich Drużyn (14-20 lat)
 • 18.00 – 22.00 – rozgrywki grupowe (Grupy A i B – MHS, grupy C i D – sala przy ulicy Zuzanny Morawskiej)
 • 18.00 – 22.00 – animacje i konkursy sprawnościowe
 • od 20.00 – ciepły poczęstunek w formie bufetu
 • 22.00 – 23.30 – faza pucharowa  
 • 23.30 – podsumowanie zawodów i wręczenie nagród  

Stowarzyszenie Joker Mława


Adres źródłowy: https://www.mlawa.pl/artykul/joker-mlawa-cup-35-mistrzostwa-mazowsza-oldboy-w-futsalu