Mława[0]

Opublikowane na: Mława (www.mlawa.pl)

Autor: Krzysztof Napierski


Marsz Obrońców Mławy i Rajd Obrońcom Mławy – sprawdź trasy!

Publikowane od

Już w sobotę 27 sierpnia 2022 r. Marsz Obrońców Mławy i Rajd Obrońcom Mławy. Jeśli jeszcze się wahasz, czy wziąć udział w którymś z nich, sprawdź, jakie trasy dla Ciebie przygotowaliśmy!

Przypominamy, że obie trasy wiodą odcinkami Mławskiego Szlaku Turystycznego. Dla piechurów przewidzieliśmy około 7-kilometrową, zakończoną w Mauzoleum Żołnierzy Września w Uniszkach Zawadzkich, skąd zostaną przewiezieni autobusami do centrum Mławy. Opowieść na trasie będą snuli koledzy i koleżanki ze Stowarzyszenia Mława Miasto Zabytkowe, Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej oraz Nadleśnictwa Dwukoły. Dla rowerzystów przygotowaliśmy 37-kilometrową trasę szlakową. Grupę poprowadzą koledzy z Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego wspierani przez leśników i historyków na dwóch kółkach. Obie trasy prezentujemy na mapce załączonej poniżej (oznaczenia w legendzie).

Grupy piesza i rowerowa startują z parkingu pod lasem przy Rondzie Flagi. Wymarsz piechurów zaplanowany jest na godzinę 10:00, wyjazd grupy rowerowej – na 11:00, jednak biuro rajdu będzie czynne już od 10:00.

Zapraszamy i życzymy niezapomnianych wrażeń!

KSM


Adres źródłowy: https://www.mlawa.pl/artykul/marsz-obroncow-mlawy-i-rajd-obroncom-mlawy-sprawdz-trasy