Mława[0]

Opublikowane na: Mława (www.mlawa.pl)

Autor: Magdalena Grzywacz


Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu na mławskich drogach

Publikowane od

Chcemy, żeby na naszych drogach było bezpiecznie, a ruch pojazdów był jak najmniej uciążliwy dla mieszkańców. Dlatego od przyszłego tygodnia wprowadzamy kilka zmian.

Na wyznaczonych znakami odcinkach ulic Wymyślin, Kwiatowej i Dudzińskiego będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Na ulicy Wymyślin zakaz będzie dotyczył chodnika i jezdni, znak stanie na wysokości budynku nr 14.  Na Kwiatowej znaki pojawią się po obu stronach drogi – od ul. Lawicz-Liszki do ul. Żołnierzy 80 Pułku Piechoty. Z kolei przy Dudzińskiego zakaz stanie po prawej stronie ulicy na odcinku od parkingu przy ul. Leśnej do skrzyżowania z ul. Wymyślin. Zostanie też wyznaczony wyjazd z parkingu.

Na wniosek mieszkańców ulicy Kościelnej na odcinku od Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego do ul. Napoleońskiej zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Zmieni się również kierunek wyjazdu do Ciechanowa. Drogowskaz przed rondem miast partnerskich będzie wskazywał kierowcom zmierzającym do tego miasta drogę z Alei św. Wojciecha ulicą Płocką i Warszawską, w stronę „siódemki” i dalej w kierunku Ciechanowa. 

Zmiany będą obowiązywać od 25 maja (ul. Wymyślin i Kwiatowa) i 26 maja (ul Dudzińskiego, Kościelna, wyjazd w kierunku Ciechanowa).
Bardzo prosimy o zwracanie uwagi na nowe oznakowanie pionowe.

WI, KSM

Adres źródłowy: https://www.mlawa.pl/artykul/uwaga-kierowcy-zmiany-w-organizacji-ruchu-na-mlawskich-drogach