Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Kolejne cztery lata komunikacji miejskiej bezpłatnej dla posiadaczy Karty Mławiaka

Krzysztof Napierski / 30 grudnia 2022

Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski podpisał z Prezesem Zarządu Mławskiego Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego MPDM Sp. z o.o. Mariuszem Goździewskim umowę na kolejne cztery lata funkcjonowania Mławskiej Komunikacji Miejskiej. Będzie ona działała na dotychczasowych zasadach.

Przypomnijmy – korzystanie z Mławskiej Komunikacji Miejskiej jest bezpłatne dla osób uprawnionych do tego ustawowo oraz dla posiadaczy Karty Mławiaka. Tę ostatnią – również bezpłatnie – można wyrobić w kancelarii Urzędu Miasta Mława. Pozostali pasażerowie kupują bilety jednorazowe w cenach 4 zł (normalny) lub 2 zł (ulgowy) bądź miesięczne w cenach 120 zł (normalny) lub 60 zł (ulgowy). Szczegółowy regulamin przewozu osób i bagażu jest dostępny TUTAJ. Z aktualnościami na temat Mławskiej Komunikacji Miejskiej, w tym rozkładami jazdy wszystkich linii, można się zapoznać TUTAJ.

Mławska Komunikacja Miejska funkcjonuje już od 8 lat (pierwszy autobus wyjechał w trasę 10 października 2014 r.) i wciąż cieszy się dużą popularnością. Życzymy kolejnych bezpiecznych i komfortowych przejazdów!

KN / KSM