Przejdź do treści

Dane kontaktowe

+48 236543382, +48 236543652

info@mlawa.pl

Aktualności > >


Drukuj Drukuj do PDF

Miejski serwis społeczny - czyli... jak w Mławie żyć ciekawie!

Data wpisu: 2012-02-11 10:00:00 Autor: Agnieszka Puzio-Dębska

SPOŁECZEŃSTWO – to ta część internetowego serwisu Miasta Mława, która skierowana jest do mieszkańców i do której współtworzenia chcemy Państwa zaprosić.

Poszczególne zakładki tej części serwisu zawierać będą:

Społeczeństwo obywatelskie - informacje o konsultacjach społecznych, spotkaniach rad osiedli, o działalności lokalnych organizacji pozarządowych, działalności grup nieformalnych, czy wreszcie o ciekawych pomysłach i inicjatywach mieszkańców, które wspierają dialog obywatelski w naszym mieście, czy pomysłach na integrację wokół wspólnych zainteresowań, potrzeb;

Projekty - informacje o miejskich projektach społecznych realizowanych na poziomie krajowym i międzynarodowym;

Organizacje pozarządowe – czyli prezentacje, osiągnięcia, podejmowane działania naszych mławskich organizacji, dla nich ogłaszane otwarte konkursy ofert, programy współparcy.  Z nowości – zamieszczać będziemy krótkie sprawozdania organizacji z realizacji zadań publicznych;

Dla dzieci – informacje o miejskich atrakcjach dla najmłodszych;

Dla młodzieży - informacje o miejskich atrakcjach dla młodzieży, ale również o inicjatywach przez młodzież podejmowanych, sukcesach młodych mławian, pomysłach i propozycjach na ciekawe spędzenie czasu w naszym mieście;

Dla seniorów – informacje o tym, jak mławscy seniorzy mogą spędzać wolny czas i gdzie realizować swoje zainteresowania;

Miasta partnerskie – informacja o miastach partnerskich Mławy. Być może z pomocą tej zakładki znajdą Państwo partnerów do wspólnych inicjatyw ponadnarodowych. Będziemy też przybliżać Państwu ideę takich partnerstw i zapraszać do wymiany doświadczeń.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do współtworzenia tej strony – chętnie zamieścimy Państwa felietony, eseje o mieście, ludziach, wydarzeniach. Czekamy na pytania dotyczące ważnych dla Miasta spraw – możemy zamieszczać je w formie sondaży. Może macie Państwo ciekawe inicjatywy i pomysły, którymi chcielibyście się podzielić, a może znaleźć partnerów do ich realizacji?

Zapraszamy wszystkich do aktywnego włączania się w życie Miasta poprzez naszą stronę internetową, chwalenie się swoimi sukcesami, dzielenie się pomysłami i konstruktywną dyskusję o mieście i jego mieszkańcach.

Dzięki Państwu ta część miejskiego serwisu będzie mogła się rozwijać i być realną formułą zachęcająca do udziału w życiu Miasta i do lokalnej integracji.

Zapraszamy do współtworzenia serwisu i zachęcamy do współtworzenia serwisu Mławy.

Wszelkie propozycje współpracy, pytania i propozycje dotyczące rozwoju naszego serwisu prosimy kierować na adres mailowy: mieszkańcy@mlawa.pl. W załączeniu informacja, jak współtworzyć stronę internetową Miasta.

Za prowadzenie tej części miejskiego serwisu odpowiedzialne są:

Agnieszka Puzio-Dębska - e-mail: agnieszka.debska@mlawa.pl

Zespół Redakcyjny Portalu

Załączniki

Przeczytaj treść ponownie

Stary Rynek 19
06-500 Mława
tel. (+48) 23 654 33 82
faks (+48) 23 654 36 52
e-mail: info@mlawa.pl