Przejdź do treści

Dane kontaktowe

+48 236543382, +48 236543652

info@mlawa.pl

Aktualności > >


Drukuj Drukuj do PDF

Mława – nie da o sobie zapomnieć

Data wpisu: 2012-02-28 11:43:00 Autor: Cezary Lewandowski

Mława – miasto, które może zainteresować nie tylko amatorów historii i architektury, ale także wszystkich, którzy śledzą rozwój polskich miast przez ostatnie dziesięciolecia.  Tych pierwszych zainteresuje na pewno fakt, iż Mława to mazowiecka esencja secesji – przepiękne kamienice  z końca XIX i początku XX wieku znajdą Państwo na Starym Rynku. Zapraszamy na spacer po centrum i odwiedzenie jednego z piękniejszych parków na Mazowszu.

Czas spędzony w Mławie poświęcić można także na spotkanie z przyrodą: Zalew Ruda, mławski las, malownicze jeziorko na Krajewie – to miejsca doskonałe na spacer i spędzenie rodzinnego popołudnia  na łonie natury.

Mława to także miejsce spotkań i ważnych wydarzeń. Najważniejszym z nich jest Rekonstrukcja Bitwy pod Mławą – co roku przyciąga tysiące osób – rekonstruktorów i pasjonatów  II wojny światowej oraz rekonstrukcji historycznych.

Mława to miasto przyciągające inwestorów, prężnie się rozwijające, dbające także o to, by tworzyć warunki do lokalnej integracji i spotkań w przestrzeni miejskiej.

Zapraszamy wszystkich, którzy w swojej podróży chcieliby zatrzymać się na chwilę w miejscu ciekawym i przyjaznym, oraz wszystkich, którzy pragną odkrywać miejsca nowe, poznać ich historię, ludzi i przyjemnie spędzić czas.

Możecie Państwo liczyć na gościnność Mławy i jej wspaniałych mieszkańców – Mława naprawdę nie da o sobie zapomnieć.

Liczymy, że strona internetowa przybliży Państwu nasze miasto będąc jego wizytówką i serdecznym zaproszeniem do odwiedzenia Mławy.

W razie pytań i dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Puzio-Dębską,  e-mail: agnieszka.debska@mlawa.pl, tel. 23 654 56 80.

Zespół Redakcyjny Portalu


Przeczytaj treść ponownie

Stary Rynek 19
06-500 Mława
tel. (+48) 23 654 33 82
faks (+48) 23 654 36 52
e-mail: info@mlawa.pl