Twoje miejsce.
Twój czas.

Tancerze z Mławskiego Centrum Tańca zakończyli sezon

Agnieszka Puzio-Dębska / 25 czerwca 2019

Koniec sezonu był bardzo dobry dla tancerzy trenujących w Mławskim Centrum Tańca. W ostatni weekend Oskar Bednarski i Zuzanna Dymczyk zatańczyli swój pierwszy turniej w kategorii 8-9 lat, kl. H. Pierwszy stres udzielił się nie tylko młodym tancerzom, niemniej przejęci byli dopingujący ich rodzice. Plan został wykonany i Zuzia z Oskarem zajęli 2 miejsce podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów. Były dyplomy i puchary, owacje od rodziców. Oskar i Zuzia zdobyli pierwsze punkty w rywalizacji sportowej.

Miniony weekend był także owocny dla Natalii i Stanisława Piłkowskich. W Toruniu zatańczyli swój kolejny turniej w kategorii 10-11 lat, kl. G. Podwójnie premiowany Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Toruński Piernik” zgromadził  kilkadziesiąt par z całej Polski. W finale zatańczyły 3 pary z Warszawy, Olsztyna i Mławy. Najlepsi okazali się reprezentanci Warszawy, a tuż za nimi znalazła się mławska para - Natalia i Staszek. Pierniki zostały zdobyte, podwójne punkty do wyższej klasy też. Dla rodziców trenujących od 5 lat dzieci, ich występ już nie był stresujący, jak sami mówią, to jest sport, czyli "raz na wozie, raz pod wozem". Tym razem kolejny raz było "na wozie".

Po udanym sezonie i żmudnych treningach tancerze otrzymali miłą nagrodę. We wtorek wszyscy klubowicze spotkali się na zorganizowanym przez rodziców festynie w Cegielni Lewickiej. Było mnóstwo atrakcji i dużo radości.

źródło: KS Mławskie Centrum Tańca