Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

„Nordic Walking na Receptę” od 14 maja w Mławie

Krzysztof Napierski / 02 maja 2019

Od 14 maja będą się odbywały w Mławie bezpłatne zajęcia nordic walking w ramach projektu  „Nordic Walking na Receptę” Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku organizowane przez Polską Federację Nordic Walking.

Nordic Walking na Receptę to ogólnopolski projekt, którego kluczowym celem jest propagowanie wśród społeczeństwa ruchu i zdrowego stylu życia. W każdy wtorek od 14 maja do 27 sierpnia 2019 r. odbywały się będą bezpłatne zajęcia nordic walking z profesjonalnymi instruktorami w 30 miejscowościach w Polsce w każdym województwie. Mława znalazła się wśród tych wyróżnionych miejscowości. Zajęcia prowadzić będzie profesjonalna kadra Polskiej Federacji Nordic Walking, w Mławie – uczestnicy trenować będą pod okiem instruktor Agnieszki Korytowskiej (mistrzyni i wicemistrzyni Pucharu Polski w Nordic Walking na dystansie 5 i 10 km).

Zapraszam do udziału w projekcie:

  • zajęcia będą trwały ok. 1 godz. 30 min.;
  • adresatami zajęć są zarówno mężczyźni jak i kobiety bez ograniczeń ze względu na wiek i stopień sprawności i wydolności fizycznej;
  • zabierz swoje kije;
  • zbiórka przed każdymi zajęciami - stadion MOSiR w Mławie (siłownia na świeżym powietrzu).

Jeśli zastanawiasz się, czy nordic walking to sport dla Ciebie, mam dobre informacje – marsze z kijami to bezpieczny sport, który uprawiać może niemal każdy.

Poniżej do pobrania regulamin akcji.

Agnieszka Korytowska

Do pobrania