Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

„Nocka w szkole” w SP4

Sylwia Tryjanowska / 05 grudnia 2018

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego po raz kolejny odbyła się „Nocka w szkole". Uczniowie klas V – VIII o godzinie 17.00 w piątkowe popołudnie ze śpiworami stawili się do szkoły na noc pełną wrażeń. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były tańce i pląsy przy muzyce i barwnych światełkach, gry planszowe i zabawy integracyjne, a także różne „łamigłówki dla mądrej główki”. W sali gimnastycznej rozgrywały się wielce emocjonujące mecze sportowe uczniów i nauczycieli.

W kilku salach lekcyjnych odbywały się seanse filmowe. Atrakcją była także wspólna kolacja. Zanim wszyscy udali się na zasłużony, aczkolwiek baaardzo (!) późny odpoczynek zorganizowany na szkolnych materacach, odbyła się regularna bitwa na poduszki. W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów. Był to czas wspólnego poznawania się w innych okolicznościach iZ inicjatywy Samorządu Uczniowskiego po raz kolejny odbyła się „Nocka w szkole". Uczniowie klas V – VIII o godzinie 17.00 w piątkowe popołudnie ze śpiworami stawili się do szkoły na noc pełną wrażeń. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były tańce i pląsy przy muzyce i barwnych światełkach, gry planszowe i zabawy integracyjne, a także różne „łamigłówki dla mądrej główki”. W sali gimnastycznej rozgrywały się wielce emocjonujące mecze sportowe uczniów i nauczycieli.

W kilku salach lekcyjnych odbywały się seanse filmowe. Atrakcją była także wspólna kolacja. Zanim wszyscy udali się na zasłużony aczkolwiek baaardzo późny odpoczynek zorganizowany na szkolnych materacach, odbyła się regularna bitwa na poduszki. W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów. Był to czas wspólnego poznawania się w innych okolicznościach i sytuacjach.

Do następnej „Nocki w szkole”!

Więcej na naszym profilu na FB.